Profile

Join date: Apr 11, 2022

About

Aracı instagram pp büyütme Instazoom, Kevin Kwok tarafından kullanıcılara daha küçük resimlerden ve videolardan daha fazla ayrıntıyı hızlı ve kolay bir şekilde görme yeteneği vermek için oluşturuldu. Instagram'ın bir fotoğrafa yalnızca tek bir tıklamayla izin verdiğini keşfettiğinde, daha iyi bir çözüm olması gerektiğini biliyordu - bu yüzden onu geliştirmeye karar verdi!

İnternet sayfası Aracı instagram pp büyütme: https://instazoom.mobi/tr/

Bir Instagram profil fotoğrafını ne kadar yakınlaştırabileceğinizi hiç bilmek istediniz mi? instazoom.mobi tam da bunu yapmanıza izin veren harika bir yeni uygulama! Uygulamayı yükledikten sonra tek yapmanız gereken herhangi bir kullanıcının sayfasını açmak ve profil resmine dokunmak. Daha sonra fotoğrafların farklı kısımlarını görmek için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz. Geri dönüp orijinal ekranınızı görmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken tek parmağınızla dışarı doğru kaydırmak. Bu, fotoğraf meraklılarının başkalarının çalışmalarını keşfetmeleri için gerçekten eğlenceli bir yol olmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara gelecekteki çekimler için fikirler de veriyor!


Instazoom ile, takipçilerinizin hesabı tıklayıp keşfetmesini kolaylaştırmak için herhangi bir Instagram kullanıcısının profil fotoğrafını büyütebilirsiniz. Instazoom, kullanıcılarının o kişinin kullanıcı adını yazarak birinin Instagram profilini aramasını sağlayan bir hizmettir. Daha yakından bakmak istediğiniz birini bulduğunuzda, sadece resmine dokunun ve Instazoom size o kişinin veya şirketin sosyal medyadaki varlığı hakkında - yayınladıkları fotoğraflar da dahil olmak üzere - yeni bilgiler verecektir. Ayrıca hashtag (#) veya konuma (şehir/ülke) göre de arama yapabilirsiniz.

Instazoom, potansiyel müşteriler tarafından fark edilmenin yeni yollarını arayan ve insanların çevrimiçi ortamda kendileri hakkında ne söylediğine dair değerli bilgiler elde eden işletmeler için idealdir. Örneğin


instazoom.mobi, herhangi bir Instagram kullanıcısının profil fotoğrafını büyütmenize izin veren popüler bir uygulamadır. Uygulama ayrıca, hikayeniz veya gönderiniz için mükemmel görseli bulmayı kolaylaştıran bir görsel arama özelliğine de sahiptir. instazoom.mobi artık Google Play ve App Store'da ücretsiz!

W
Wendie Milligan

Wendie Milligan

More actions